+90 532 333 51 21    info@imtmachinery.com

Hakkımızda

       IMT Machinery, alanında rakipsiz yeteneklere ve %100 yerli sermayeye sahip bir firmadır. Bizi eşsiz kılan özelliklerimiz, size kusursuz hizmet sunmamızda en önemli yeri tutmaktadır.

       2007 yılında Türkiye’de, mekanik ve elektronik mühendisliği alanında 15 yılı aşkın deneyime sahip bir ekip tarafından kurulan IMT Machinery, dünyanın dört bir yanındaki firmaların otomasyon ve mühendislik ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir.

       IMT Machinery aklınızdaki ürünü hayata geçirmek için ihtiyacınız olacak her türlü aracı ve makineyi temin edebilir. Ayrıca hizmetlerimizin kullanımı sırasında şirketinizin ve projenizin büyümesi için satış sonrası mühendislik servisi, proje yönetimi, sistem tasarımı ve danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. 

       Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından düzenlenen hem Türkiye hem de Avrupa standartlarında inovasyon çalışmalarını devam ettiren firmaların katıldığı  İnovaLİG İnovasyon Liderleri organizasyonunda 2016 ve 2017 yıllarında 3.olan firmamız, 2019 ve 2022 yıllarında ise kategori şampiyonu olmuştur. Biz inovasyon alanında limitleri zorlayarak imkansızı mümkün kılmayı vaat ediyoruz.

       Firmamız, 2009’dan itibaren ISO 9001:2015 standartlarının tüm gereklerini yerine getirmektedir.

 

 

                 

Makina

IMT Machinery kadrosu ile firmaların anahtar teslim projelendirme ihtiyaçlarına tek kaynaktan cevap verebilmektedir. Firmaları ziyaret ederek sorunların tespit edilmesini sağlar ve bu sorunlara mühendislik bakış açısıyla projelendirme yapar.

     

Tasarım

 IMT Machinery, bünyesinde bulunan alanında uzman AR-GE ve tasarım ekibi ile tüm tasarım süreçlerini eşsiz bir uzmanlıkla yönetebilmektedir. Bizi güçlü kılan yönlerimizden birisi de tam olarak budur.

     

Otomasyon

 IMT Machinery, alanında uzman otomasyon kadrosu ile iş ortaklarımızın otomasyon konusundaki ihtiyaçlarına da tek kaynaktan cevap verebilmekte, sorunları yerinde tespit ederek gerekli çözümü en hızlı ve ekonomik şekilde sunmaktadır.

     

Robot

Çeşitli alanlarda yıllardır robot sistem entegratörleme fikstür ve makina imalatı yapan  IMT Machinery konusundaki tecrübesini kanıtlayarak 2009 yılında ABB Robotic ile Partnerlik anlaşması imzalamış ve bu alanda da komple sistem hizmeti vermeye başlamıştır.